Magia Świata - biuro podróży
Ząbkowice Śląskie, ul. Św. Wojciecha 6
Igls – Sporthotel Igls 4*+

Zimowe plusy tui:

– osoby pełnopłatne otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną

– dla przyjeżdżających w niedzielę koktajl powitalny

– łóżeczko dziecięce w cenie (wymagane zgłoszenie)

– taksa klimatyczna w cenie

Informacje narciarskie

– do stacji kolejki linowej na Patscherkofel ok. 200 m (kolejka wjeżdża na wysokość 2250 m) na Patscherkofel narciarze mogą sprawdzić swe umiejętności na trasie olimpijskiej, jest też trasa dla rodzin

– przystanek autobusu kursującego na olimpijskie tereny narciarskie położone wokół Innsbrucku (także na lodowiec Stubaier Gletscher) oraz Igls (przejazdy wliczone w cenę) przed hotelem (od 12.12.09 do 27.03.10) sprzed hotelu odjeżdża autobus dla narciarzy klasycznych, dowożący ich do okolicznych tras biegowych

– do lodowca Stubai ok. 35 km

Położenie

w centrum miejscowości. Do Insbrucku ok 4 km.

Hotel

3 pietra, winda, recepcja. Hall z kominkiem, salon, bar z pianinem. Atrakcje kulinarne czekają na gości w restauracji w ogrodzie zimowym, gospodzie z grillem oraz restauracji a la carte. 2 windy. Garaż podziemny (7 Euro/noc, ograniczona liczba miejsc). Można przywieźć 1 psa lub kota (15 Euro/noc). Internet WLAN w cenie.

Karty kredytowe Visa, Mastercard, Diners, Amexco.

Ilość 74 pokoje.

Pokoje

z TV sat., radiem, barkiem (za opłatą), sejfem, telefonem, łazienką (wanna lub prysznic, WC). W recepcji można wypożyczyć płaszcz kąpielowy. DZX1 i EZX2: ok. 20 m2. DZX2: ok. 25 m2. EZX1: ok. 16 m2. Suita junior JSX1 dla 2-4 osób, ok. 30 m2, składa się z pokoju dzienno-sypialnego oraz łazienki z wanną i WC; balkon lubtaras. 2-pokojowy apartament APX1 dla 2-4 osób, ok. 45 m2, składa się z salonu, sypialni i łazienki z wanną oraz WC. Możliwe 2 dostawki.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie. Rano bufet śniadaniowy z kącikiem wiejskim (potrawy na ciepło i na zimno). Wieczorem 4-daniowa kolacja (również dania wegetariańskie, menu dla dzieci). Na życzenie dania dietetyczne. 2 razy w tygodniu bufety kuchni narodowych. Raz w tygodniu kolacja przy świecach oraz bufet tyrolski. Codzienne Happy Hour (w godzinach 18.00-19.00, napoje przy barze za połowę ceny).

Sport i fitness

w cenie: korzystanie z basenu krytego (20 x 5 m, ok. 28°C). Strefa relaksacyjna z barem przy basenie. Siłownia.

Wellness

w cenie: sauna,łaźnia parowa, jacuzzi, kabina podczerwieni. Za opłatą: solaria, masaże, zabiegi kosmetyczne.