Magia Świata - biuro podróży
Ząbkowice Śląskie, ul. Św. Wojciecha 6
Pec pod Snieżką – Hotel Horizont 4*

Zimowe plusy TUI:

  • skibus w cenie
  • jacuzzi, basen w cenie
  • karta rabatowa ważna na terenie miasteczka Pec pod Śnieżką (skipass, restauracje, usługi narciarskie)
  • możliwość zabrania ukochanego zwierzaka
  • kolacja świąteczna i noworoczna w cenie
  • 5 razy w tygodniu muzyka na żywo

Informacje narciarskie:

  • 10% zniżki na szkółkę narciarską i wypożyczenie sprzętu w hotelu Horizont dla gości klubu Scan Holiday
  • skibus do terenów Javor z licznymi trasami zjazdowymi i trasami biegowymi ok. 200 m
  • wyciąg przy hotelu

Położenie:

w centrum miejscowości Pec pod Śnieżką, na wzniesieniu, w pobliżu Śnieżki. Tuż przy hotelu wyciąg narciarski, przystanek autobusowy do ośrodka narciarskiego Jawor z kilkoma nartostradami i trasami biegowymi ok. 200 m od hotelu.

Hotel:

malowniczo położony, oferujący bardzo ładne widoki gór. Do dyspozycji gości: restauracja dla niepalących, kawiarnia, bar Hawana, na 18. piętrze bar Panorama z przepiękną panoramą Karkonoszy. Kącik internetowy (w cenie), Internet WiFi w restauracji w cenie, basen kryty. Można przywieźć 1 psa lub kota (ok. 12 €/noc), strzeżony parking (ok. 4 €/noc). W hotelu znajduje się również wypożyczalnia nart i sprzętu narciarskiego – dla klientów klubu Scan Holiday 10% zniżki.

Karty kredytowe:

Visa, Mastercard.

Liczba pokoi:

135.

Kategoria lokalna:

4 gwiazdki.

Pokoje:

po remoncie, bardzo przyjemnie i komfortowo urządzone pokoje 2-osobowe: DZX1, o powierzchni ok. 18 m2, wszystkie z prysznicem, WC, TV sat., telefonem, minibarem (odpłatny), sejfem i suszarką, WiFi za opłatą. Pokoje 2 osobowe do wykorzystania przez 1 osobę dorosłą i dziecko DSX1. Pokój rodzinny FZX1, podobnie wyposażony z drzwiami łączonymi, ok. 36 m².

Wyżywienie:

bardzo dobra regionalna kuchnia, gościom oferowane są 2 posiłki dziennie. Bufet śniadaniowy z kącikiem musli. Kolacja w formie bufetu (również dania niskokaloryczne). Barek sałatkowy, soki. Kolacja świąteczna i noworoczna dla gości klubu Scan Holiday w cenie.

Sport i fitness:

w cenie: basen, jacuzzi, siłownia, sauna. Płaszcze kąpielowe za kaucją. Za opłatą: kręgle, ping-pong, squash, tor saneczkowy.

Wellness:

wszystkie wymienione zabiegi są dodatkowo płatne: zabiegi w salonie piękności, fryzjer, masaże, fizykoterapia.

Dla dzieci:

miniklub, wysokie krzesełka w restauracji. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat bezpłatnie.

Klub Scan Holiday:

do klubu z polskim animatorem zapraszamy dzieci od 12.01. do 25.02.2012. Miniklub jest czynny 6 razy w tygodniu, w godz. 10.00-15.00. Zapraszamy naszych najmłodszych gości na minidisco 6 razy w tygodniu. Raz w tygodniu wieczór dodatkowych atrakcji Après Ski. Zabawy na śniegu z polskim animatorem prowadzone są 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.